Vilmar

Mina olen Vilmar. Mul on olnud õnne saada oma teekonnal väga huvitavaid kogemusi. Ja mul on oskust seda tähele panna. Mulle väga meeldib jagada oma olemist ja tähelepanu inimestega soovida ka olla ja tähele panna.
Lisaks olemisele jagan puudutusi läbi massaaži ja oskan sind helide abil juhatada keskonda, kus olemine ja kontakt iseendaga on väga selgelt tunda.

Võid minult küsida . . .

Privaatseid ja sügavaid vestlusi. See võib olla täiesti eraldi aeg kus ma kuulan sind kohalolus ja vajadusel suunan mõne küsimusega.

Massaaž. Enamasti osa ühest mõnusast koos-olemisest. See võiks alata vestlusega mis sobival hetkel läheb üle kergeks energeetiliseks massžiks või üld massaažiks. Ehk lihtsalt puudutuseks armastusega ja hoolimisega.

Helinauding. Mõnus viis lõõgastumiseks millele eelneb väike vestlus, sobivusel sissejuhatus näiteks mõne joogaharjutuse näol ja siis helivann helikausside ja gongivibratsioonis.

Grupi meditasioon gongiga. Kui soovid oma headele sõpradele või kolleegidele pakkuda midagi erilist siis tulen teie juurde ja viin läbi paar tundi kestva helimeditasiooni.

Kontakt:

vilmar.schiff @ mail.ee

+37253340049