Nele

Nele Lippur on kogenud hüpnoterapeut, kes praktiseerib nii Londonis, Inglismaal kui ka Tallinnas, Eestis.
Nele on õppinud kliinilist hüpnoteraapiat Londonis, mainekas Hüpnoteraapia Instituudis ICH (Institute of Clinical Hypnosis) Clinical Hypnosis Training ning omandanud laialdast praktilist kogemust praktiseerides peamiselt Londonis.
Nele kireks on aidata inimestel leida oma olemasolevad sisemised ressursid ning saada parimaks versiooniks iseendast. Läbi selle saab inimene kogeda kõrgema kvaliteediga elu, mis on igaühe sünniõigus ja mida iga inimene tõeliselt väärib!

Hüpnoteraapia on meeldiv ja tõhus viis, kuidas muuta mitte toetavaid käitumis-ja mõttemustreid, saada üle foobiatest, ärevustest, meeleolu häiretest ning vabaneda sõltuvustest ja stressist. Pole mingit põhjust miks sa peaksid kannatama ebasoovitud seisundi või harjumuse käes kui lahendus on väga lähedal! Hüpnoteraapia annab üldjuhul kiireid ning väga häid tulemusi erinevate konditsioonide ravil. Nele on oma töös põhjalik, diskreetne, intuitiivne ning keskendudes täielikult kliendile ja tema vajadustele liigutakse üheskoos soovitud tulemuseni. Kliendi heaolu, mugavus ning turvalisus on prioriteet ning see on standard, mille osas kompromisse ei tehta. Nele on ka õppinud reiki terapeut seega soovi korral on võimalik küsida infot reiki seansside kohta. Või uuri, kuidas oleks võimalik kahte teineteist toetavat teraapia meetodit omavahel ühendada. Sellel on põhjus, miks sa sellele lehele oled sattunud. Võta Nelega ühendust kohe ning uuri, kuidas ta saab sulle abiks olla. Esimene konsultatsioon kas telefoni või kirja teel on täiesti tasuta ning selle käigus leiame vastused sinu küsimustele.

Nele võtab vastu ka kliente privaatseanssideks, seega kui soovid privaatset hüpnoteraapia seanssi, siis lisainfo saamiseks saada email: nelelippur @ gmail.com